Přihlášení do kurzu

Také napsali ...


 

... anglicky neumím, takže synovi s učením pomáhá místo mě tento kurz....

... mluvím líp jak učitelka...

... dcera ve škole v angličtině nestíhala, protože učiteli nerozuměla, ale tady jí pomáhají doslovné překlady...

... po pár měsících s Cool Angličtinou má syn lepší výslovnost než já...


Zkušenosti s angličtinou

Nacházíte se:

Jak se naučit anglicky

Anglicky se neučí jen děti, ale často i jejich rodiče. Pokud se chcete anglicky opravdu naučit mluvit, existuje několik různých možností:

 

1. Cesta a pobyt v zahraničí

Jazyk se můžete naučit tím, že odjete pracovat třeba do Anglie. Pracovat také můžete v USA, Kanadě či jiné anglicky mluvící zemi. Letenky do USA nejsou ovšem levnou záležitostí. Nejlevnější letenka stojí zhruba 13 000 Kč. K tomu si připočítejte obvyklou cenu za program Work and Travel za 12 730 Kč. Pro pobyt v cizí zemi rovněž potřebujete finanční hotovost, minimálně 20 000 Kč. Celkově jste na částce přes 30 tisíc korun.

Práce ve Velké Británii je oproti USA levnější. Například autobus seženete do tří tisíc korun.

Srovnejte: Angličtina bez biflování stojí 4 990 Kč včetně DPH. Oproti práci v zahraničí ušetříte až ještě můžete dál chodit do zaměstnání nebo studovat v ČR. Garantujeme vám, že se za tuto dobu naučíte mluvit stejně dobře.

 

2.  Anglické kurzy přes Internet

Existuje řada metod, které vás naučí anglicky. Velké rozdíly jsou však v ceně. Například produkt s názvem Magická angličtina EXTRA a Basic stojí dohromady 7 800 Kč. Studovat musíte z učebnic a CD. Naše angličtina je k dispozici přes internet, takže k ní můžete přistupovat z celého světa. Navíc ušetříte 2 810 Kč. Vyzkoušejte si demo už dnes.

 

3. Osobní kurzy

Osobní výuka angličtiny je také levnější než třeba práce v Anglii. Tato forma výuky má však zásadní nevýhodu v tom, že se musíte přizpůsobit časovým možnostem lektora. Studuje se vám třeba lépe v šest hodin ráno před odchodem do práce? Lektor asi nebude nadšený, že ho vytahujete tak brzy z postele. U nás se můžete učit kdykoliv – klidně i ve tři hodiny v noci. Pojďte si vyzkoušet demoverzi a přidejte se k našim spokojeným studentům.