Přihlášení do kurzu
Nacházíte se: ZKUŠENOSTI > ČASTÉ OTÁZKY / FAQ

FAQ

Jak se přihlásíme ke studiu?
Na vámi zadaný e-mail vám přijdou přihlašovací údaje, které vložíte na www.cool-anglictina.cz do pravého horního rohu stránky. Studovat můžete začít okamžitě.
 
Je tato angličtina vhodná i pro začátečníky?
Ano! Počítačové kurzy Cool Angličtina jsou vhodné i pro začátečníky. To proto, že jsou připraveny metodou Imitum®, která vytváří univerzální kurzy pro všechny úrovně pokročilosti. Liší se jen tím, co žáky různých pokročilostí naučí a v čem je zlepší (např. pokročilým pomůže s výslovností a porozuměním, začátečníci se naučí i nová slovíčka). Jen pobyt v zahraničí vám může dát více (ale také je mnohem dražší).
 
Co když tato metoda nebude mému dítěti vyhovovat?
Každý z nás je jiný a každému vyhovuje něco jiného. Proto nabízíme možnost vyzkoušet si Cool Angličtinu v demo režimu. Během desetidenního přístupu do kurzu snadno zjistíte, zda tato metoda vašemu dítěti vyhovuje nebo ne.
 
Co když potřebujeme studium přerušit?
Studium můžete kdykoliv přerušit. Jakmile se ke studiu vrátíte, sami si vyberete, jakou lekci chcete studovat a kterou větou chcete začít.
 
Můžeme studovat i o prázdninách?
Ano, kurz je přístupný kdykoliv bez omezení času. Vaše dítě může studovat, když má zrovna chuť, není unavené a může se plně soustředit.
 
Musíme se do kurzu přihlašovat jen z jednoho počítače?
Ne. Do kurzu se můžete přihlásit z kteréhokoliv počítače s připojením k internetu. Platí pouze jedno omezení – ve stejný čas může být pod jedním uživatelským jménem přihlášen pouze jeden počítač. Takže pokud máte třeba dvě děti, které chtějí studovat, musejí se vystřídat.
 
Chceme kurz na CD.
Kurzy nejsou dostupné na CD. Je to angličtina online. Výhodou je, že nemusíte nic instalovat a stačí vám jen internetový prohlížeč. Navíc máte obsah kurzu neustále k dispozici na internetu a nemůžete jej nikde zapomenout nebo založit jako CD. Online kurzy jsou také pravidelně aktualizovány, aniž byste si toho všimli, natož abyste museli něco dalšího platit.
 
Nejlepší je stejně studium v zahraničí...
Ano, to je pravda. Metoda Imitum cizojazyčné prostředí napodobuje pro ty, kteří si jazykový pobyt v zahraničí z různých důvodů nemohou dovolit. Pokud ale máte možnost vycestovat, můžeme vám tento způsob výuky vřele doporučit.
 
Nechceme číst dlouhé texty.
Tento kurz má zvukové nahrávky. Texty vaše dítě může, ale nemusí číst. Čtení při poslouchání vět umocňuje studium. Rychleji si tak zapamatuje anglické věty, slovní zásobu i gramatiku.

Je výuka vůbec nějak vědecky podložená?
Ano, metoda Imitum vychází z vědeckých poznatků amerického psychologa Paula Pimsleura a bulharského neurologa a psychoterapeuta Georgi Lozanova. Oba se zabývali tím, za jakých podmínek je lidský mozek při učení jazyka nejvýkonnější. Jejich výsledky pak byly použity při vytváření konceptu metody Imitum.