Přihlášení do kurzu
Nacházíte se: ZKUŠENOSTI > REFERENCE / ZKUŠENOSTI

Zkušenosti rodičů a učitelů

Rodičům svých žáků kurzy Cool Angličtiny doporučuji, aby se děti už od začátku učily porozumět rodilým mluvčím a napodobit jejich výslovnost. Špatná výslovnost je zlozvyk, kterého se pak těžko zbavují. Naopak když získají kvalitní základy, tak na nich mohou ještě dlouho stavět, ať už by je učil kdokoliv.
(Alena Vaculíková)

Syn v angličtině dost pokulhával a výuka ve škole pro něj byla málo. Potřeboval by se angličtině víc věnovat i doma. S manželkou jsme ale oba němčináři, takže jsme mu s výslovností ani s gramatikou pomoct nedokázali. Pak nám jeho učitelka poradila koupit tyto kurzy a synova angličtina se konečně zlepšila. Líbilo se mu hrát si s počítačem, poslouchat anglicky mluvící děti a přitom se vlastně učit.
(Jiří Hartl)
 
V hodinách vidím velký rozdíl mezi dětmi, které hrají počítačové hry a které ne. Paradoxně ty, které hrají, jsou na tom lépe.  Mají totiž lepší výslovnost angličtiny. Spousta her je v angličtině a při hraní děti tu výslovnost mimoděk pochytí. Proto se mi líbí, že už existují i kurzy namluvené rodilými mluvčími a kopírující školní výuku.
(Sylva Malá)
 
Dcera navštěvuje malou školu na vesnici, kde angličtinu učí ten, komu to ředitelka zrovna přiřadí. Podle toho to taky vypadá. Gramatiku a slovíčka se sice dokážou naučit i učitelé, kteří anglicky neumí, ale ta výslovnost je strašná. Proto jsem domů koupil Cool Angličtinu a s výsledkem jsem spokojený. Dcera už mluví líp jak její učitelka a příští rok s angličtinou začne i syn, tak ty kurzy využijeme dvojnásobně.
(Aleš Skýpala)